LATVIJAS POLITISKI REPRESĒTO APVIENĪBA
21. marts, 2025 pl. 13:00
Biedrība ,,Latvijas Politiski represēto apvienība”, pieminot un godinot 1949. gada komunistiskā režīma politisko represiju un deportāciju upurus, sadarbībā ar Valsts kancelejas protokolu organizē atceres pasākumu š.g. 25. martā plkst. 11.00 pie Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla "Vēstures taktīla"
(Latvijas Okupācijas muzejs), kur notiks atceres ceremonija – uzrunas un ziedu nolikšana. Pēc pasākuma dosimies gājienā cauri Vecrīgai līdz Brīvības piemineklim, kur noliksim ziedus.
Plānots, ka pasākumā piedalīsies Valsts prezidents E.Rinkēviča k-gs, Valsts amatpersonas, Rīgas domes vadība, NBS augstākā virsniecība un ārzemju diplomāti. Aicināti piedalīties likteņbiedri un Latvijas sabiedrība.
LPRA Valde